Дитячі журнали

для занять художньо-технічною творчістю у школі та вдома

(044) 599-87-00
(044) 331-40-29

cart товарів: 0
Кошик

Літак Ан-28

У цьому майстер-класі ми розкажемо вам, як було розроблено картонну модель-копію багатоцільового вантажно-пасажирського літака Ан-28, яку буде надруковано в журналі «Академія юного моделіста» №1/2012р.

Для того, щоб спроектувати модель-копію Ан-28, для початку необхідно було знайти найдетальніші креслення цього літака.

За допомогою фотографій проектувальники перевірили, чи співпадають креслення зі справжнім літаком. Після цього було внесено необхідні зміни, а фотографії стали зразком для обрання кольору моделі-копії літака Ан-28.

За кресленнями та фотографіями наш кваліфікований інженер побудував комп’ютерну 3D-модель літака в масштабі 1:43.
Цю роботу виконував саме інженер, тому що дуже багато вузлів необхідно спроектувати таким чином, щоб вони були максимально схожі на вузли справжнього літака, але щоб їх при цьому можна було легко та швидко зібрати з картону. Літак перевірили на точність збирання, а також визначили зручну для моделістів послідовність його складання.

Після успішного тестового складання моделі-копії Ан-28 дизайнер розфарбував у спеціальній програмі деталі літака та підготував їх для друку на сторінках журналу
«Академія юного моделіста».

Отже, коли модель будуть збирати як юні моделісти-початківці, так і дорослі досвідчені моделісти, вони переконаються, що особливість моделей-копій жураналу «Академія юного моделіста» – це висока схожість форм зі справжніми прототипами, легкість у складанні через відсутність помилок та зайвих внутрішніх перегородок, а також вдалі кольорові рішення. Більше того, для складання такої моделі літака достатньо всього двох вечорів.

 

Copyright © 2011 Видавництво «Академія Саморобкіна»