Дитячі журнали

для занять художньо-технічною творчістю у школі та вдома

(044) 599-87-00
(044) 331-40-29

cart товарів: 0
Кошик

Валяння

Валяння або фелтінг – достатньо нова техніка рукоділля, яка прийшла до нас із Заходу. Зваляти можна будь що – від іграшки до прикрас. Тож давайте зробимо ексклюзивну прикрасу для себе чи близьких – сережки.

Для початку приготуйте: вовну для валяння (гребінна стрічка), спеціальна стрічка для валяння (№ 38), штучна мочалка, швензи біжутерні, біжу терні цвяшки, ножиці, пінцет, посудина для води, шампунь (фото 1).Відріжте від гребінної стрічки вовни два однакових шматочки. Скрутіть один в тугу грудку (фото 2). Притуліть її до мочалки і почніть звалювати голкою. Для цього проштрикуйте шерсть голкою наскрізь, поступово прокручуючи грудку (фото 3). Проколювати треба рівномірно. Уважно слідкуйте, щоб голка входила в грудку під прямим кутом, інакше вона може зламатися. Закінчіть, коли грудка перестане розвалюватися (фото 4). Наберіть у посудину теплої води та додайте трохи шампуню. Спініть суміш. Вмочіть в піну грудку так, щоб намок лише зовнішній шар (фото 5, фото 6).

Обережно скачайте кульку між долонями поки верхній шар не стане рівним (фото 7, фото 8). Тепер можна занурити кульку цілком (фото 9).

Відтисніть зайву воду (фото 10). Тепер обережно скачуйте кульку між долонями. Коли вона стане більш міцною, можна звалювати з невеликим натиском, поки виріб не стане щільним (фото 11). Сушити кульки можна на батареї. Коли вони цілком висохнуть, проколюємо наскрізь біжутерними цвяшками (фото 12). Кінчик цвяшка за допомогою пінцета зігніть гачком та прикріпіть до швензи. Сережки готові (фото 13).

Автор майстер-класу Олена Корнієнко