Дитячі журнали

для занять художньо-технічною творчістю у школі та вдома

(044) 599-87-00
(044) 331-40-29

cart товарів: 0
Кошик
Index краз кугуар

Вперше! Тільки в журналі «Академія юного моделіста» № 1/2015 на вас чекає ексклюзивна модель-копія з картону – бронеавтомобіль КрАЗ "Кугуар" (перглянути відео про КрАЗ "Кугуар" можна на YouTube). Також у номері є схема для виготовлення  годівнички з фанери та літака часів Першої світової війни "Nieuport 11". Нова рубрика "Школа майбутніх командирів", поради для майстрування, статті, вікторини.

Друзі, протягом року в журналі «АЮМ» друкуватимуться деталі для збирання макета однієї з найкрасивіших пам’яток архітектури XIX століття, що розташований в смт Масандра на Південному березі Криму – Масандрівського палацу.

Будівництво палацу розпочалося 1881 року на кошти князя Семена Воронцова. Проектував палац у стилі часів Людовика ХІІІ французький архітектор Етьєн Бушар. Спорудження палацового ансамблю було завершене  архітектором Оскаром Вегенером у 1902 році.

Передплатники журналу "АЮМ + ICM" (передплатний індекс: 68876) отримають разом із цим номером першу частину пластикової моделі літака Bf 109E-4 зображеного на малюнку.

Якщо вам сподобався цей номер ви можете замовити його в редакції Придбати журнал
Попередні номери