Дитячі журнали

для занять художньо-технічною творчістю у школі та вдома

(044) 599-87-00
(044) 331-40-29

cart товарів: 0
Кошик

Як обрати журнал?

Новорічні свята уже майже на носі тому все більше батьків починають задумуватися над тим, а щоб таке подарувати своїй дитині. Адже головне, щоб подарунок не тільки радував її, а й був корисним та розвиваючим. Одним із найпопулярніших подарунків такого плану є передплата на цікавий журнал.

Хоча журналів на вітринах кіосків та у Каталозі видань України (який є на кожному поштовому відділенні) дуже багато, та серед розмаїття дитячих видань насправді дуже важко вибрати те, що справді підійде дитині та й по кишені не вдарить.

Спробуємо допомогти батькам і виділити кілька критеріїв, які допоможуть зробити правильний вибір дитячого журналу.

Перш за все варто зазначити , що головними вимогами до хороших дитячих видань є якість поліграфічного виконання та зміст. Звичайно, майже кожен журнал вражає різноманіттям фарб, однак навіть вони мають бути якісними, не мати неприємного запаху, а відтінки не мають різати очі.

Інколи видавництва додатково упаковують свої журнали у плівку – так журнали краще збережуться під час подорожі від поліграфії до поштової скриньки, мають менший шанс загубитися.

Не буває універсальних журналів для діток всіх вікових категорій, бо кожна вікова група має свої інтереси та вподобання. Український ринок пропонує видання і для малечі, і для школярів різного віку. Зараз надзвичайно популярними стали журнали з рукоділля, паперового моделювання, занять творчістю  і в цьому є сенс  – розвиток творчих здібностей допоможе дитині у подальшому навчанні. А дошкільнятам це допоможе розвинути і уважність, і дрібну моторику рук та пальчиків, фантазію. Такі журнали також мають поділ на категорії відносно віку, статі читачів і складності запропонованих виробів.

Більшість редакцій мають майже безмежний доступ до інтернету, тому нажаль авторство та якість багатьох матеріалів, вміщених на сторінках журналів викликає сумнів. Тому хороші авторські матеріали для дітей також важливі. Перед тим як передплачувати журнал при можливості варто детальніше ознайомитися хоча б на сайті редакції з цим виданням.

Деякі журнали вражають своєю високою ціною та водночас багато українських  видавництв таки думає про свого читача і пропонує багато варіантів економії! Це можуть бути як пільгові передплати так і  різноманітні акції та скидки на певні видання чи їх комплекти.

Сподіваємось ця стаття допоможе вам у виборі найкращого журналу для вашої дитини.

 

Передрук статті з даного ресурсу можливий лише при наявності обов’язкової активної ссилки на сайт: samorobkin.com.ua